max
news

Premiera nowego HBO Max już niedługo!

Warner Bros. Discovery zaprasza pierwszych widzów na fascynującą podróż do świata Max. Zwiastun tej platformy SVOD potwierdza, że czeka nas niezwykła oferta przygotowana przez tę korporację. Przygotujcie się na moc filmów, seriali i programów, które skradną Wasze serca.

Zaplanowana premiera Max odbędzie się 23 maja. Na początek to jednak tylko widzowie ze Stanów Zjednoczonych będą mieli przywilej korzystania z pełnej oferty tej odświeżonej platformy SVOD. Już wcześniej poznaliśmy cennik, a więc dla dostępu do platformy widzowie będą musieli zapłacić 9,99 dolarów miesięcznie. Ale ci, którzy pragną najlepszych wrażeń bez reklam, będą musieli przygotować 19,99 dolarów miesięcznie.

Warner Bros. Discovery postanowiło wprowadzić widzów w świat atrakcji, ponieważ od samego debiutu Max, klienci będą mieć dostęp do imponujących 10 000 godzin programów. Firma przygotowała dla nich bogatą bibliotekę obejmującą produkcje takie jak HBO, Warner Bros., New Line, DC, CNN, TNT, TBS, truTV, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth oraz Looney Tunes.

Na tej platformie będziecie mogli zanurzyć się w świecie znanych filmów i seriali. W zwiastunie możemy zobaczyć takie tytuły jak „The Batman”, „Przyjaciele”, „Gra o tron”, „The Last of Us”, „Ród smoka”, „Blade Runner 2049”, „Matrix”, „Władca Pierścieni” czy „South Park”.

Warto zwrócić uwagę, że na zwiastunie pojawił się również najnowszy film „The Flash”. Jak wiadomo, film ten zadebiutuje w połowie czerwca w kinach, ale prawdopodobnie już za kilka tygodni będzie dostępny na platformie Max, a także, miejmy nadzieję, na HBO Max. Niestety, w Polsce będziemy musieli jeszcze poczekać do przyszłego roku na premierę tego nowego SVOD.

MAX – to znacznie więcej niż tylko kolejna platforma SVOD. To wspaniała przestrzeń, która dostarcza niezapomniane wrażenia z oglądania filmów, seriali i programów. Warner Bros. Discovery z pewnością zbudowało coś wyjątkowego, co zasłuży na uwagę widzów na całym świecie. Nie możemy się doczekać, aż Max zagości w Polsce i oczaruje nas swoją niezrównaną ofertą rozrywkową.

https://www.youtube.com/watch?v=IlNofPKN3Vg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *