Premiera Squid Game Wyzwanie na Netflix - kiedy nowe odcinki?
film news

Premiera Squid Game Wyzwanie na Netflix – kiedy nowe odcinki?

Po wielomiesięcznym oczekiwaniu, spin-off oryginalnego koreańskiego dramatu Squid Game, zatytułowany program Squid Game: Wyzwanie, zadebiutował na platformie Netflix, szybko zdobywając popularność wśród widzów. W tej 10-odcinkowej serii, 432 uczestników rywalizuje o życiową nagrodę pieniężną, biorąc udział w serii mini-wyzwań i gier. Czy pojawi się drugi sezon Squid Game: Wyzwanie? Oto co wiemy.

Nowa wersja gry

Squid Game: Wyzwanie to wersja teleturnieju oryginalnego koreańskiego dramatu, w którym prawdziwi ludzie z całego świata przechodzą przez podobne wyzwania do tych z serialu z 2021 roku. Oficjalny opis Netflixa brzmi: „Chociaż rzeczywista wersja Squid Game nie jest sprawą życia i śmierci, to nadal wiele stoi na szali: 456 graczy rywalizuje o wygraną 4,56 miliona dolarów, największą nagrodę pieniężną w historii reality show Netflixa”.

Squid Game: Wyzwanie | Oficjalny zwiastun

Czy będzie drugi sezon?

Niestety, nie ma jeszcze informacji o drugim sezonie „The Challenge”, ponieważ pierwszy sezon został wydany dopiero 22 listopada 2023 roku. W czerwcu 2022 roku Netflix ogłosił serię, prawie rok po premierze oryginalnego „Squid Game”. Brandon Riegg, wiceprezes Netflixa ds. Seriali Dokumentalnych i Niezrealizowanych, podziękował reżyserowi „Squid Game”, Hwang Dong-hyukowi, za wsparcie nowej serii.

Chociaż drugi sezon Squid Game: Wyzwanie nie jest jeszcze potwierdzony, fani mogą z niecierpliwością oczekiwać na drugi sezon oryginalnego Squid Game, który również pojawi się na Netflix. Jeśli drugi sezon „The Challenge” zostanie potwierdzony, można przypuszczać, że zobaczymy kolejnych 456 uczestników rywalizujących o kolejne 4,56 miliona dolarów w serii gier i mini-konkursów. W zależności od tego, co wydarzy się w drugim sezonie Squid Game, widzowie mogą spodziewać się podobnego wzorca.

Harmonogram publikacji odcinków – kiedy będą następne?

Netflix, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, opublikował pierwsze pięć odcinków Squid Game Wyzwania już 22 listopada 2023 roku. Te początkowe odcinki noszą tytuły:

  • S01E01 – Światło czerwone, światło zielone
  • S01E02 – Mężczyzna z parasolem
  • S01E03 – Wojna
  • S01E04 – Nie ma dokąd uciec
  • S01E05 – Cukierek albo psikus

Kolejne cztery odcinki serii zostaną opublikowane tydzień później, w środę 29 listopada 2023 roku. Widzowie z niecierpliwością oczekują na kontynuację rywalizacji i nowych wyzwań, które czekają na uczestników.

Natomiast dziesiąty odcinek finałowy, który z pewnością dostarczy wielu emocjonujących momentów i rozstrzygnięć, będzie miał swoją premierę 6 grudnia 2023 roku. Ten harmonogram publikacji pozwala widzom na stopniowe zanurzanie się w świecie „Squid Game: The Challenge”, budując napięcie i oczekiwanie na finałową rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *