amazon prime video
film

Najnowsze treści na Amazon Prime Video w czerwcu

Amazon Prime Video nie przestaje zaskakiwać swoich widzów, oferując ciekawe i emocjonujące nowości na przestrzeni czerwca. Wśród najbardziej oczekiwanych tytułów znajdują się wszystkie części popularnej serii Creed, włącznie z najnowszym, trzecim filmem. Przygody Adonisa Creeda na wielkim ekranie zdobyły uznanie widzów na całym świecie, przynosząc twórcom rekordowy zysk. Teraz wszyscy subskrybenci Amazon Prime Video będą mieli możliwość poznać kolejne wydarzenia z życia głównego bohatera.

Oczekiwane premiery filmowe i serialowe

Drugą warte uwagi premierą jest zakończenie historii Jacka Ryana, bohatera powieści Toma Clancy’ego, w serialu „Jack Ryan”. Wzruszający finał czwartego sezonu z pewnością nie pozostawi obojętnym żadnego fana tej produkcji. Oprócz tego, platforma oferuje nowe sezon popularnych seriali, jak „Z miłością” czy „Jezioro”, oraz całkowite nowości, jak „Deadloch”, „Moja wina” i „Panna to mój znak”. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram premier na czerwiec na Amazon Prime Video.

Harmonogram premier na czerwiec

„Medellín” (serial) – 2 czerwca

Serial opowiada o młodym youtuberze Brahimie, który zostaje porwany przez kolumbijską mafię. Misja ratunkowa wymyka się spod kontroli, a akcja nabiera tempa, gdy do pomocy przystępuje lokalna policjantka i były amerykański agent.

„Creed: Narodziny legendy” (film) – 2 czerwca

W filmie poznajemy historię Adonisa Johnsona (Michael B Jordan), syna legendarnego boksera Apollo Creeda. Mimo że nigdy nie poznał swojego ojca, decyduje się pójść w jego ślady i prosi Rocky’ego Balboa (Sylvester Stallone) o treningi.

„Creed II” (film) – 2 czerwca

Druga część serii opowiada o życiu Adonisa poza ringiem, gdzie musi stawić czoła nowo zdobytym problemom. Czy uda mu się osiągnąć upragnione mistrzostwo?

„Deadloch” (serial) – 2 czerwca

W Tasmańskim miasteczku Deadloch dochodzi do morderstwa tuż przed Festiwalem Zimy. Dwie śledcze o zupełnie innym podejściu muszą połączyć siły, aby odkryć prawdę.

„Z miłością” (Sezon 2) – 2 czerwca

W drugim sezonie popularnego serialu „Z miłością” widzowie będą świadkami kolejnych wydarzeń z życia rodzeństwa Diazów, którzy są na progu trzydziestki i muszą zmierzyć się z różnymi wyzwaniami, od miłości po kłopoty rodzinne.

„Szczęśliwe tajemnice rodziny Duggarów” (serial) – 2 czerwca

W tej limitowanej serii dokumentalnej odsłaniamy prawdę na temat popularnej w Ameryce rodziny Duggarów i organizacji stojącej za ich sukcesem, ujawniając przy tym nieznane dotąd fakty i skandale.

„Moja wina” (film) – 8 czerwca

Film opowiada o Noah, która po ślubie matki z bogatym mężczyzną musi opuścić swoje dotychczasowe życie. Spotkanie z nowym przyrodnim bratem, Nickiem, diametralnie zmienia jej świat.

„Creed III” (film) – 9 czerwca

Trzecia część serii o Adonisie Creedzie ukazuje go na szczycie swojej kariery bokserskiej. Mimo stabilnej sytuacji życiowej, Creed decyduje się na ryzykowną walkę z byłym przyjacielem.

„The Grand Tour: Eurocrash” (program) – 16 czerwca

Jeremy Clarkson, Richard Hammod i James May wybierają się na ekscytującą wyprawę samochodową po Europie Środkowej. Ta 1400-milowa podróż przynosi wiele niespodzianek.

„Jezioro” (Sezon 2) – 19 czerwca

Drugi sezon serialu „Jezioro” opowiada o losach Justina, który mierzy się z oskarżeniami o podpalenie klubu jachtowego i musi udowodnić swoją niewinność.

„Panna to mój znak” (serial) – 23 czerwca

Serial „Panna to mój znak” to magiczna opowieść o Cootie’em, czarnoskórym mężczyźnie o niemal czterometrowym wzroście, który mieszka w Oakland w Kalifornii. Twórcą serialu jest Boots Riley, autor filmu „Przepraszam, że przeszkadzam”.

„Tom Clancy’s Jack Ryan” (sezon 4) – 30 czerwca

Czwarty, finałowy sezon serialu „Jack Ryan” ukazuje głównego bohatera w roli wicedyrektora CIA, który odkrywa powiązania kartelu narkotykowego z organizacją terrorystyczną. Walka o prawdę stawia pod znakiem zapytania zaufanie do systemu, który zawsze bronił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *