Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży
film

Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży

Lionsgate szykuje niespodziankę dla fanów „Igrzysk Śmierci” w postaci nowego filmu „Ballada ptaków i węży”. Prequel do znanej serii, umiejscowiony 64 lata przed pierwotnymi wydarzeniami, ma szansę stać się kolejnym hitem zarówno wśród wiernych fanów, jak i nowych widzów. Premiera filmu zaplanowana jest na 17 listopada 2023 roku.


Wielki powrót serii

Lionsgate nie próżnuje i przygotowuje się do premiery kolejnej odsłony kultowej serii „Igrzyska Śmierci”. Tym razem fani będą mogli zobaczyć film pod tytułem „Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży”. Jest to drugi oficjalny zwiastun tej przygody, który już teraz wzbudza duże emocje wśród widzów.

Sukces finansowy

Nie można zapomnieć o finansowym sukcesie serii. Dotychczasowe filmy „Igrzyska Śmierci” wygenerowały aż 2,96 mld dolarów w box office, podczas gdy koszt produkcji czterech filmów wyniósł zaledwie 493 mln dolarów. Z tych danych można wywnioskować, że nowa odsłona również ma szansę na komercyjny sukces.

Nowa perspektywa

Co ciekawe, nowy film będzie prequelem do znanej serii i umiejscowiony jest 64 lata przed wydarzeniami z pierwszej części. W filmie poznamy historię młodego Coriolanusa Snowa, który w tej roli zostanie zagrany przez Toma Blytha. Jest to postać, która w późniejszych latach stanie się jednym z głównych antagonistów serii.

Za kamerą

Francis Lawrence, który wcześniej pracował nad trzema filmami z tego uniwersum, powrócił na stanowisko reżysera. Jego wcześniejsze projekty to między innymi „Constantine” i „Jestem legendą”.

Nie tylko dla fanów

Film ma szansę przyciągnąć nie tylko zagorzałych fanów serii, ale również miłośników kina akcji. Pomimo trwających strajków w Stanach Zjednoczonych, Lionsgate nie zmienia swoich planów i film wkrótce trafi na ekrany kin.


„Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży” to film, na który warto czekać. Z jednej strony przynosi nową perspektywę na znane wydarzenia, z drugiej – ma szansę stać się kolejnym hitem zarówno wśród fanów, jak i nowych widzów. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na premierę, która odbędzie się 17 listopada 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *