Horizon Forbidden West: Edycja Kompletna
gaming news

Horizon Forbidden West: Edycja Kompletna w drodze wyłącznie na PS5!

Wrzesień to miesiąc, który obfituje w emocje dla graczy na całym świecie. Oczekiwane są dwie znaczące prezentacje – jedna od Nintendo i druga, prawdopodobnie, od Sony. Ale to nie koniec niespodzianek. Najnowsze doniesienia sugerują, że Sony ma w zanadrzu coś specjalnego dla fanów serii Horizon Forbidden West.

Co nowego?

Według nieoficjalnych informacji, które przeciekły za pośrednictwem singapurskiej agencji IMDA, Sony planuje wydać Horizon Forbidden West w wersji „Complete Edition”. Co więcej, ta edycja ma być dostępna tylko na PlayStation 5. Choć na razie są to tylko plotki, zdają się one być bardzo prawdopodobne.

Co to oznacza dla graczy?

Jeżeli plotki okażą się prawdziwe, gracze mogą spodziewać się pełnej wersji gry, która prawdopodobnie będzie zawierać wszystkie dodatki i aktualizacje. To świetna wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w Horizon Forbidden West lub dla tych, którzy chcą doświadczyć gry w pełnej krasie.

Czy warto czekać?

Mimo że informacje te są na razie niepotwierdzone, warto mieć je na uwadze. Horizon Forbidden West to jedna z najbardziej oczekiwanych gier i wydanie jej w wersji „Complete Edition” na pewno zainteresuje wielu graczy.

Wrzesień zapowiada się jako miesiąc pełen emocji dla graczy. Oczekiwane są duże prezentacje i zapowiedzi, a jedną z nich może być Horizon Forbidden West: Complete Edition. Czy Sony potwierdzi te informacje? Czas pokaże, ale na pewno warto być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *