The Game Awards 2023
news

Rozdanie nagród The Game Awards 2023 – znamy już datę

Jak co roku, w kalendarzu graczy pojawia się ważna data – rozdanie nagród The Game Awards. W 2023 roku to istotne wydarzenie, które podsumowuje rok w świecie gier komputerowych, również nie ominie nas. Według najświeższych doniesień, ceremonia odbędzie się w zbliżonym do poprzedniego roku terminie. Czy zastanawiasz się kiedy dokładnie? Odpowiedź na to pytanie już znamy.

Kiedy odbędzie się ceremonia The Game Awards 2023?

Informacja na ten temat pochodzi od Jeffa Grubba, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że tegoroczna edycja The Game Awards odbędzie się 8 grudnia. Czyli jest to termin, w którym entuzjaści gier na całym świecie przyciągną swój wzrok do ekranów komputerów lub telewizorów (lub w Polsce, jak to zwykle bywa, zaczynają już od rana), aby podziwiać trailery i nowe prezentacje gier.

Co nas czeka podczas The Game Awards 2023?

Podczas tej gali nagradzane będą najlepsze gry, studia oraz twórcy, którzy w ostatnich miesiącach mogli pochwalić się istotnymi osiągnięciami i pozytywnym odbiorem w społeczności graczy. Tradycyjnie, na wydarzeniu nie zabraknie specjalnych gości, a liczne niespodzianki mają na celu umilić cały spektakl.

Dodatkowe atrakcje podczas ceremonii

Poza samym rozdaniem nagród, uczestnicy będą mogli cieszyć się z różnych dodatkowych atrakcji. Będą mogli wziąć udział w konkursach, posłuchać wyjątkowych występów muzycznych oraz zobaczyć zapowiedzi nowych gier. Mimo, że reklamy są częścią tego wydarzenia, są one zawsze starannie wkomponowane w cały program, nie zakłócając jego przebiegu.

Co nowego zobaczymy w grach na The Game Awards 2023?

Podczas tegorocznej edycji możemy spodziewać się ujrzenia na ekranach tak wyczekiwanych tytułów jak Hellblade 2 od studia Ninja Theory oraz wielu innych propozycji, które mają zadebiutować w 2024 roku lub później. Możliwe, że nie tylko Microsoft ma w planach wielką niespodziankę na to wydarzenie…

Data The Game Awards 2023

Podsumowując, tegoroczne rozdanie nagród The Game Awards odbędzie się 8 grudnia 2023 roku. Zaznaczmy tę datę w naszych kalendarzach i zaczynajmy odliczać dni do 8 grudnia. The Game Awards to nie tylko ceremonia wręczenia nagród, ale także spektakl pełen niespodzianek, podczas którego zobaczymy nowe zapowiedzi gier i usłyszymy o najnowszych trendach w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *