festiwal gier
artykuł gaming

Festiwal gier komputerowych Meet at Rift

Festiwal gier komputerowych Meet at Rift w EXPO XXI w Warszawie – nie możesz tego przegapić!

Jeśli jesteś miłośnikiem gier komputerowych, to z pewnością nie możesz przegapić wydarzenia, jakim jest Festiwal Meet at Rift. Impreza odbędzie się w EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie w dniach 4-5 lutego i będzie okazją do spotkania się z najlepszymi deweloperami, twórcami i graczami z całego świata.

Meet at Rift to jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów gier komputerowych w Polsce, które co roku przyciąga tłumy miłośników tej formy rozrywki. W tym roku zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco niż w poprzednich latach, ponieważ będzie to czas na spotkania z topowymi influencerami kojarzonymi z grami Riot Games.

Podczas Festiwalu Meet at Rift będzie można skorzystać z wielu atrakcji, takich jak prezentacje najnowszych gier komputerowych, pokazy specjalne, konkursy z nagrodami i wiele innych. Będzie to także doskonała okazja do poznania innych fanów gier komputerowych i wymiany doświadczeń oraz poglądów na temat tej fascynującej branży.

Wśród konkursów, które odbędą się podczas Festiwalu Meet at Rift, znajdzie się również konkurs cosplay. Będzie to doskonała okazja dla fanów gier komputerowych, aby pokazać swoje umiejętności w zakresie kostiumów i przeistoczenia się w ulubione postaci z gier.

Na zakończenie Festiwalu Meet at Rift odbędą się również rozdania nagród w kilku kategoriach. Będą to nagrody w kategorii: Gracz Roku (2022), Organizacja Roku (2022), Komentator Roku (2022), Twórca Roku (2022), Artysta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *