Premiera Call of Duty 2023
gaming news

Call of Duty 2023 – nowe informacje na temat premiery, beta i trybu kampanii

Tom Henderson, ekspert branżowy, przedstawił na łamach Insider Gaming szczegółowy plan Activision dotyczący najnowszej odsłony serii Call of Duty, w tym plany promocji i wydania gry.

Dzisiaj pojawią się nowości na serwerach Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty Warzone 2, ale fani serii muszą jeszcze poczekać na oficjalne informacje dotyczące Call of Duty 2023. Według Hendersona, w pierwszej kolejności na serwerach zeszłorocznych tytułów pojawi się wydarzenie, które przygotuje społeczność na ujawnienie nowej gry. Pełna prezentacja nastąpi podczas COD NEXT, podobnie jak miało to miejsce w roku 2022.

Nowe Call of Duty prawdopodobnie zostanie zaprezentowane na początku sierpnia, więc w najbliższych tygodniach fani IP mogą skupić się na rozgrywce w Modern Warfare 2 i Warzone 2.

Henderson nie zna jeszcze oficjalnej nazwy gry, ale wiadomo, że będzie to „kontynuacja Modern Warfare 2”. Wcześniej Jason Schreier donosił, że tę część serii rozwija studio Sledgehammer Games.

Call of Duty 2023 ma się wyróżniać od poprzednich odsłon serii i oferować tryb zombie od samego początku.

Henderson już w lutym ujawnił harmonogram Activision dotyczący Call of Duty 2023, a teraz potwierdza, że strzelanka nadal ma szansę zadebiutować w listopadzie, a w październiku odbędzie się beta.

Harmonogram Call of Duty 2023:

  1. Weekend beta testów (PS4/PS5) – 6-10 października 2023
  2. Weekend beta testów (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – 12-16 października 2023
  3. Early Access do kampanii (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – 2 listopada 2023
  4. Pełna wersja gry (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X|S/PC) – 10 listopada 2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *